پنکه LED هولوگرام سه بعدی برای تولید کنندگان ، تهیه کنندگان خدمات عمده فروشی HDFocus

هولوگرام سه بعدی یک طرح ریزی سه بعدی است که توسط شکست نور ایجاد می‌شود و در فضا شناور می‌شود. برخلاف تلویزیون‌های سه‌بعدی، برنامه‌های کاربردی واقعیت مجازی (VR) یا واقعیت افزوده (AR) هولوگرام‌های سه بعدی را می‌توان برای هرکسی بدون دستگاه‌های اضافی مشاهده کرد. فناوری هولوگرام سه بعدی به طور رسمی توسط دانشگاه تگزاس در سال 2005 با قابلیت نمایش آن به عموم اختراع شد. البته قدمت اختراع تکنولوژی هولوگرافی به چندین دهه قبل برمی گردد، اما چند سالی است که می‌توان یکشی را به صورت سه بعدی بدون عینک واقعیت مجازی مشاهده کرد. برچسب هولوگرام سه بعدی  می‌توانند اشیاء و محصولات و تصاویر متحرک را به صورت سه بعدی نمایش دهند.

عموما هولوگرام را بعنوان یک برچسب نقره ای با ظاهری رنگین کمانی می شناسند که در مقابل تابش نور تغییرات نوری رنگارنگی در آن ایجاد می گردد و تمام نگار را صرفاً نوعی عکس سه بعدی می دانند. درعکاسی و تمام نگاری از فیلم ها و پلیت های عکاسی استفاده می کنند ولی این امر تقریباً کل وجه اشتراکی است که این دو دارند. دانشمندان سخت تلاش می‌کنند تا فناوری پیشرفته‌ای را ارائه کنند که در بسیاری از زمینه‌ها برای آنها مفید باشد، فناوری هولوگرام سه بعدی یکی از خلاقانه‌ترین راه حل‌ها است. تبدیل شده‌اند و در حال تبدیل شدن به یک ارز مشترک بین لندن و نیویورک، سیدنی و بمبئی، شانگهای و مسکو هستند.

۵ تا از بهترین و جدید ترین پلاگین های فتوشاپ

اما به یاد داشته باشید این تکنولوژی هنوز در حال پیشرفت و بهبود است و تصاویری که در آینده توسط این تکنولوژی خلق خواهد شد، هم کیفیت بالاتری خواهد یافت و هم در ابعاد وسیع تری قابل اجرا خواهند بود. این تصاویر بصورت معلق در فضای بیرونی مانند سایر اشیا و انسان ها می توانند حضور داشته و قابل مشاهده باشند. 3D BOX جلوه ای زینتی به محیط می بخشد تا شما علاوه بر بهره مند شدن از فناوری های روز دنیا ، زیبایی مسحور کننده ای نیز همواره در کنار خود داشته باشید ، که در نتیجه آن به بهترین شکل مخاطب خود را تحت تاثیر قرار می دهید .

از هولوگرام سه بعدی همچنین در ساخت ماشین و طراحی هواپیما استفاده می شود. احتمالا هولوگرام مایکل جکسون بعد از گذشت چندین سال از فوت وی را دیده اید که در یک کنسرت لایو برنامه اجرا کرد. با استفاده از تکنولوژی فوق العاده هولوگرام سه بعدی، میتوان ستارگان گذشته که دیگر بین ما نیستند را به زندگی امروزی برگرداند. همچنین طی سالیان آینده که استفاده از هولوگرام سه بعدی در بازی های ویدئویی رواج پیدا کند، شما میتوانید لذت بازی سه بعدی بدون استفاده از ابزار های سخت مانند PSVR را تجربه کنید.

ایجاد قالب برای ساخت هولوگرام

بله، استفاده از برچسب هولوگرام سه بعدی به عنوان یک راهکار ساده و مؤثر برای بهبود امنیت محصولات پیشنهاد می‌شود. این برچسب با ایجاد یک تصویر سه بعدی و هولوگرافیک بر روی بسته بندی محصول، کپی برداری را کاهش داده و به خریداران کمک می‌کند تا محصولات اصلی را از محصولات تقلبی بازار تشخیص دهند. همچنین طراحی و استفاده از برچسب هولوگرام سه بعدی می‌تواند باعث افزایش اعتماد مشتریان به برند و محصول شود. با این حال، بهتر است همچنان از دیگر روش‌های امنیتی نیز استفاده شود تا امنیت بسته بندی محصولات بهبود یابد. لیبل هولوگرام سه بعدی امنیتی و ارائه خدمات تولید و چاپ هولوگرام سه بعدی با کیفیت تخصص تیم لیبل یار است. قیمت هولوگرام سه بعدی بصورت رقابتی است و رضایت مشتریان مهمترین اولویت کاری ماست.

این دستگاه با نمایش 360 درجه ای که دارد به قدری کاربردی است که جوانان و نوجوانان را به موزه و دستاورد های آن علاقه مند می کند. از آنجا که این محصول هیچ قاب و زمینه ای ندارد ، کاربر احساس می کند که تصویر سه بعدی شناور است ، بنابراین به آن صفحه نمایش هولوگرافیک ، دستگاه تبلیغات هولوگرافیک چاپ هولوگرام سه بعدی و صفحه فن نیز گفته می شود. فناوری هولوگرام به زبان ساده از طریق پراش و تداخل نور لیزر پس از برخورد با جسمی که قصد سه بعدی سازی آن را دارد، تصویری هاله ای از جسم را به صورت شناور روی صفحه ضبط نشان می دهد. اما فناوری هولوگرام صرفا به بازسازی تصاویر واقع‌گرایانه محدود نمی‌شود.

لیبل

هولوگرام ۳ بعدی به عنوان یک نمایش ۳ بعدی که بصورت معلق در فضا وجود دارد و بدون استفاده از عینک ۳ بعدی برای همه قابل مشاهده است تعریف می‌شود. برخلاف تلویزیون های ۳ بعدی یا واقعیت مجازی، هولوگرام ۳ بعدی توسط همه افراد بدون عینک ۳ بعدی قابل مشاهده است و در دنیای امروز برای ارائه محصولات و غیره استفاده میشوند. در این مطلب با سایت بی‌هوش همراه ما باشید تا به سادگی و در چند دقیقه ساخت هولوگرام ۳ بعدی را فرا بگیرید. در کل، تشخیص لیبل های اصلی از نسخه های فیک، به دقت و تجربه نیاز دارد و باید از منابع معتبر برای خرید و تأیید اصالت لیبل های هولوگرام سه بعدی استفاده نمود. اما برخی از کسب‌و‌کار‌ها نیاز دارند تا به دلیل لوکس بودن کالا‌هایشان از لیبل و برچسب‌هایی استفاده کنند که غیر قابل جعل باشد. هر کدام از مواردی که در فوق قید شد، سیستم های هولوگرافی متفاوت و مناسب با شرایط مورد استفاده قرار می گیرد.

هولوگرام سه بعدی

مکانیزه کردن ته نشینی فلزات پراکنده شده به روی یک سطح پلاستیک است که این کار باعث بوجود آمدن یک لایه متال می شود که ضخامت آن چیزی حدود چند میکرون است. روش به کار برده شده در هولوگرام های سه بعدی انقلابی جدید از نمایش محصولات را به وجود آورد. پیشرفت در این تکنولوژی به محققان کمک کرده است تا یک گام به ساخت تصاویر سه بعدی نزدیک تر شوند. به گفته ی تیمی از محققان در دانشگاه آریزونا، تکنولوژی جدید هولوگرافی می تواند امواج تصاویر نزدیک به محور 360 درجه را که هر دو ثانیه بروزرسانی می شود، به مکان جدید انتقال دهند.

  • ویژگی 360 درجه هولوگرام سه بعدی به این معنی است که وقتی دید کاربر در هر جهت تغییر می‌کند، تصویر شبیه سازی شده زاویه خود را در همان جهت تغییر می‌دهد و به صورت واقعی حرکت می‌کند.
  • نظر این مهندسان مبنی بر ایجاد تصویرهای واقعی سه بعدی در فضا و بدون نیاز استفاده از سطوح جامد است.
  • متخصص در ارائه راه حل برای پروژکتور همهجانبه، پروژکتور تعاملی در فضای باز/سرپوشیده، پروژکتور همهجانبه رستوران/عروسی/KTV، پروژکتور تعاملی پارک تفریحی، پروژکتور هولوگرام موزه و پروژکتور تعاملی چند رسانه ای.
  • تولید هولوگرام با شماره سریال درابعاد و سایزهای مختلف قابل اجرا می باشد.

این تصاویر بسیار جذاب توسط دستگاه های هولوگرام سه بعدی مانند فن نمایشگر سه بعدی ( هولوفن های چرخنده ) و هولوباکس (نمایشگر تصاویر درون فضای شیشه ای ) قابل نمایش هستند. دستگاه هایی مانند هولوفن و هولوباکس تصاویر سه بعدی را در فضای متوسط تا نسبتا بزرگ ایجاد می کنند. روی هم قرار گفتن لایه های چاپی و برجسته باعث بوجود آمدن یک محصول سه بعدی می شود که ایجاد آن فقط با هولوگرام برجسته امکان پذیر است.

این لیبل ها به عنوان علامت تجاری محصولات و یا به عنوان نشانه ای از اصالت و کیفیت محصولات، روی بسته بندی های محصولات، جعبه ها و سایر قطعات محصول قرار می گیرند. همچنین، این لیبل ها روی سند ها، گواهینامه ها و برچسب های امنیتی قرار می گیرند. طرز عملکرد این دستگاه به این شکل است که برای دیده شدن به صورت سه بعدی ، دیگر مانند تلویزیون های سه بعدی نیازی به عینک های مخصوص نیست و همچنین دستگاه می تواند در نور روز و شب تصاویر را به نمایش درآورد. به همین علت نحوه ساخت باکس های هولوگرام سه بعدی به نحوی است که درون آن تا حدی تیره و تاریک باشد.

به گفته تیمی از محققان دانشگاه آریزونا، فناوری جدید holography می‌تواند امواج تصویری 360 درجه نزدیک به محور را که هر دو ثانیه یک بار به یک مکان جدید به روز می‌شوند، منتقل کند. محققان خاطرنشان کردند که فناوری جدید که به عنوان تلگراف سه بعدی شناخته می‌شود، کاستی‌های هولوگرام‌های جدید را آشکار می‌کند. تعریف  ساده از هولوگرام سه بعدی چیست؟ فناوری ایجاد یک تصویر سه بعدی و شناور از یک چشم است که از هر زاویه‌ای بدون تجهیزات خاصی مانند عینک واقعیت مجازی قابل مشاهده است.

همچنین شما به چسب نواری، یک خودکار، یک خط کش و یک گوشی هوشمند نیاز دارید. از طریق بررسی تفاوت های آن ها از عکاسی عادی ممکن است هولوگرافی بهتر باشد. کارخانه ما از بهترین مواد و منبع تغذیه بی سیم استفاده می کند ، بنابراین ما ساعت طول عمر را تضمین می کنیم.

هولوگرام سه بعدی

به علاوه این هولوگرام های سه بعدی برای جذاب تر کردن بسته بندی محصول، ایجاد امنیت و بررسی های بهداشتی و پزشکی لازم کالا نیز به کار میروند. هولوگرام، نوشته ای سه بعدی از تصویر اصلی است که بر روی محصول چاپ شده و با فناوری های پیشرفته تولید شده است. شرکتها و تولید کننده هایی که می خواهند هولوگرام سریال دار جهت پیگیری محصول و تولیدات خود را داشته باشند می توانند با مجموعه ما در ارتباط باشند . این مدل هولوگرام با تکنیک دو بعدی و سه بعدی قابل تولید می باشد حالت باطل شوندگی و خورد شوندگی از قابلیت های سفارشی این مدل هولوگرام می باشد . تولید هولوگرام با شماره سریال درابعاد و سایزهای مختلف قابل اجرا می باشد. این تصاویر بدون نیاز به عینک های مخصوص به شکلی جذاب، پیش چشمان مخاطبان شما به تصویر در آمده و نگاه های مخاطب را به سوی کسب و کار و برند شما معطوف میسازند.

مفتخریم که در 20 سال گذشته همواره مورد تایید و حمایت مصرف کنندگان داخلی بوده‌ایم. طراحی، چاپ و تولید هولوگرام، برچسب اموال، لیبل و هاردباکس برخی از خدمات سیناپک است. استفاده دولت ها از این تکنولوژی بسیاری از برند های معتبر را هم به فکر چاپ هولوگرام سفارشی مخصوص خود انداخت تا با زدن آن روی محصولات خود، از جعل توسط کلاهبرداران جلوگیری کنند. یک پرتو (شناخته شده به عنوان روشنایی یا پرتو شیء) با استفاده از لنزها پخش می شود و با استفاده از آینه ها به صحنه هدایت می شود. بعضی از نور پراکنده شده (منعکس شده) از صحنه پس از آن به رسانه ضبط می افتد.

هولوگرام به فلزی یا پلاستیکی براق ختم می شود و تصویری پیچیده و بسیار دقیق پیکسلی را در پرتو لیزر ایجاد می کند. در صورت مشاهده زیر میکروسکوپ، سطح فلز یا پلاستیک به نظر می رسد فرورفتگی های وجود دارد. این ناهنجاری‌ها با اثر پراکندگی نور منعکس و پراکندگی آن به طول موج‌های رنگی آن، اثر 3 بعدی را ایجاد می‌کنند. امواج منعکس شده با یکدیگر به گونه ای تعبیه می‌شوند که تصویر واقعی و منظم چشم انداز و اختلاف منظر را به صورت سه‌بعدی نشان می دهد. “هولوگرافی یعنی ایجاد تصاویر سه بعدی که در فضای واقعی اطراف ما به شکل مجازی ساخته شده و دارای عمق و پرسپکتیو هستند. این تصاویر بر خلاف تصاویر پخش شده از تلویزیون های سه بعدی، بدون نیاز به عینک های مخصوص به سادگی در فضای واقعی اطراف ما قابل مشاهده هستند.

طراحان نمونه های کوچک و مشابه به طرح virtual tupac ساخته اند اما طراحی نمونه های واقعی هولوگرام به مراتب دشوارتر است. تکنولوژی هولوگرام سه بعدی، در سال 2005 توسط دانشگاه تگزاس آمریکا بطور رسمی و با قابلیت نمایش به عموم اختراع شد. البته اختراع تکنولوژی هولوگرافیک به چند دهه قبل برمیگردد اما اینکه بتوان جسمی را بصورت سه بعدی و بدون عینک مخصوص VR مشاهده کرد، چند سالی است که از قدمت آن می گذرد. هولوگرام با دادن یک موج دوم (که معمولاً پرتو مرجع نامیده می‌شود) در جبهه قرار یا همان هولوگرافی تکنیکی موج مورد نظر نمی‌شود، در نتیجه یک تداخل، نوع موجی امکان ایجاد نمی‌شود که روی یک محیط فیزیکی ثبت نمی‌شود. هنگامی به عنوان روشی برای تولید که فقط جبهه موج دوم الگوی تداخل را روشن می‌کند، برای ایجاد مجدد جبهه موج اصلی، پراش می‌شود. هولوگرام‌ها را نیز می‌توان با مدل‌سازی دو جبهه موج ساخته و جمع کردن آن‌ها با یکدیگرساخت هولوگرام به صورت دیجیتالی، توسط کامپیوتر تولید کرد.

گاهی به صورت لیزر ، انواع مختلفی از تکنیک های هولوگرافی وجود دارد که نتایج متفاوتی را ارائه می دهند. لیبل‌های هولوگرام از سری لیبل‌های امنیتی با رده بالا به حساب می‌آیند. برای شناخت بیشتر این فناوری، بهتر است به سراغ خود هولوگرام و هولوگرافی برویم.

با این حال، اثر سه بعدی که توسط عینک های مخصوص ساخته شده است قادر نیست نشانه های عمقی خاص تصاویر سه بعدی را ارائه دهد. علاوه بر این، امکان ندارد که به هنگام حرکت سر بتوانیم تمامی زوایای تصویر سه بعدی را با وضوح و تحرک مناسب ببینیم که آن اختلاف منظر حرکت در هولوگرام متحرک سه بعدی نامیده می شود. در حال حاضر محققان یک روش جدید برای تولید ویدئوهایی با وضوح بالا، تک رنگ، سه بعدی توسط فناوری هولوگرافی ایجاد کرده اند.

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
بازی انفجار ایرانی: جذاب ترین و پر بازدیدترین سایت بازی انفجار در ایران
اهمیت و کاربردهای خرید عمده تیشرت مردانه
تعمیرات حرفه ای پرینتر: اهمیت و کاربردها
بازی انفجار: تجربه هیجان انگیز با سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما
این سایت با استفاده از الگوریتم‌های هوش مصنوعی محتوای خود را بر اساس داده‌های موجود در اینترنت تولید می‌کند و هیچ مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.