اسلامی ایران 10 برابر بیشتر از سایر کشورها توسط این موسسه آزمایش می شود

رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: فعالیت تامین کنندگان را رصد می کنیم و حق قبول یا رد آنها را داریم. تصمیم برای عدم پذیرش برخی از آنها به معنای عدم همکاری ایران نیست. ما با آژانس همکاری داریم و این همکاری به صورت روزانه ادامه دارد، اما برخی از بازرسان به دلیل فعالیت رد شدند، این طبیعی و طبیعی است.

رئیس سازمان انرژی اتمی وسعت تاسیسات هسته ای ایران را حدود 2 درصد از تاسیسات هسته ای جهان دانست و گفت: بازرسی بیش از 10 برابر سایر کشورها از ایران قابل قبول نیست.

به گزارش «ایسنا»، محمد اسلامی که این هفته برای شرکت در شصت و هفتمین کنفرانس سالانه آژانس بین المللی انرژی اتمی به وین سفر کرده بود، در گفت و گو با شبکه تلویزیونی «الجزیره» تاکید کرد: ایران همکاری خوبی با سازمان بین المللی دارد. آژانس انرژی اتمی حدود 120 بازرس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اکنون مورد اعتماد ایران هستند و فعالانه در حال فعالیت هستند. حال اگر برخی از آنها را رد کنیم حق ماست.

رئیس سازمان انرژی اتمی ادامه داد: ما بر فعالیت بازرسان نظارت داریم و حق قبول یا رد آنها را داریم. تصمیم برای عدم پذیرش برخی از آنها به معنای عدم همکاری ایران نیست. ما با آژانس همکاری داریم و این همکاری به صورت روزانه ادامه دارد، اما برخی از بازرسان به دلیل فعالیت رد شدند، این طبیعی و طبیعی است.

اسلامی با اشاره به دیدار خود با مدیر کل آژانس در سفر به وین گفت: دیدار با آقای گروسی یک دیدار دوستانه و در فضای عادی بود چرا که همکاری ما با آژانس مهمتر از همکاری است. از هر کشور دیگری

وی در پایان گفت: روزانه با بازرسی از امکانات خود مواجه هستیم. اگر بخواهیم اندازه تاسیسات خود را مشخص کنیم، حدود 2 درصد از تاسیسات هسته ای در سراسر جهان است. عملیات بازرسی انجام شده توسط این آژانس در ایران، حدود 25 درصد از عملیات بازرسی انجام شده در سراسر جهان، بیش از 10 برابر بیشتر از سایر کشورها برای ما غیرقابل قبول است.

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

مکمل گینر: راهی برای افزایش وزن و حجم عضلات
بازی انفجار ایرانی: جذاب ترین و پر بازدیدترین سایت بازی انفجار در ایران
اهمیت و کاربردهای خرید عمده تیشرت مردانه
تعمیرات حرفه ای پرینتر: اهمیت و کاربردها
بازی انفجار: تجربه هیجان انگیز با سایت انفجار ایرانی با درگاه مستقیم
شرط بندی بازی انفجار: معرفی و کاربردها
تماس با ما